Pershendetje

Pershendetje

A esht e mundur te depertoj penisi ne vagin pa gjak gjat aktit te par seksual te femres dhe te hy me lehtsi deri nfund dmth gjat prishjes se virgjerise ju luten dua pergjigje nga dikush ju lutem!! Sepse jam shume i brengosur

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi e sidomos nëse himeni është elastik.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: