pershendetje

pershendetje

pershendetje,dashta tjau boj nje pyetje,se motres sime po i del Crp shum e ngritur ka marr 5 inkecione e antibiotik dhe prap dje ika bo analizat prap ika dal shum e ngritur.aosht diqka rrezik apo ku mundet mu drejtu ajo se po ajet shum ne fytyr,syt kembet.me.respekt Ganja pres pergjigjëjen!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: