Pershendetje!

Pershendetje!

Pershendetje!
Po hy direkt ne teme, kam disa kohe qe me kane dale disa pucra te bardha ne penis, ne kok dhe ne gjith trupin e penisit.
Nuk e di cfare mund te jene por me jane shtuar shume.Nuk e di neqoftese mund te jete ndonje infeksion apo dicka e till.Ju lutem me ndihmoni me nje pergjigje. Faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje!”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Duhet ta dini qe semundjet e lekures jane ndryshime jospecifike, qe kerkon fillimisht diagnostifikim te sakt per tu sheruar me sukses. Disa ndryshime te lekures se penisit eshte veshtire te pershkruhen me fjale por duhet te shihen me sy dhe ju duhet te na spjegoni qe sa kohe u jane paraqitur, a keni dhimbje, a po rriten apo po zvogelohen, a keni edhe ne fytyre dhe trup apo vetem ne penis. Gjithsesi ju kisha preferuar qe te kryeni nje vizite te urologu ne menyre qe te keni diagnozen dhe terapine adekuate.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: