Pershendetje !

Pershendetje !

Pershendetje ! Doja te dija rreth nje shqetesimi qe kam ne vagine. Kurioziteti dhe shqetsimi njekohesisht eshte sepse kur partneri penetron me gishta brenda meje ne brendesi ndjen nje pjes si gunge ose ndryshe e fryr dhe ndonjeher ndjej si bezdisje por jo gjithmon , nqs keni dijeni rreth ketij problemi pres pergjigjen tuaj nese eshte per tu shwetsuar apo esht dicka normale . Ju faleminderit

         

Një koment për “Pershendetje !”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju rekomandoj nje vizitë tek Gjinekologu për definim të gjendjes.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: