Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje
Jam 25 vjeq dhe kam probleme me nauzea tere kohen dhe ndonjeher dhe te vjella me pengojne ererat e keqija dhe brusha kur i laj dhembet. nganjeher dhe djegsim te gjoksit kjo eshte diku rreth 2-3 vite me heret jam kontrolluar tek mjeku kam shikuar lukthin me ka thene se kam nje infeksion ne lukth i kam perdorur disa barna me kan bere me mir por pastaj prap i njejti shqetsim me nauzea. Ju faleminderit !

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Konsultone edhe ORL-ogun dhe neurologun. Nausea mund te kete shume shkaktar. Problemet me veshet, shtypja e gjakut, ndonje anemi…etj!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: