Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje , para nje muaji pata nje infeksion vaginal dhe lekures, kur kam vrejtum si gunga shum te vogla ,tani shoh qe ato gunga nuk jan zhdukur jan ashtu siq kan qen ne buzt e brendshme ,dua ta di se a eshte shqetsuese , ose nese ato jan kondilloma ateher per nje muaj a ishin rritur ?

         

2 komente për “Pershendetje”

 1. admin says:

  Pershendetje,

  Faleminderit qe na keni shkruar.
  Ne menyre qe te marresh nje pergjigje sa me adekaute, te lutem shto detajet mbi moshen tende.
  Faleminderit,
  Stafi NukJeVet.

  1. Anonymous says:

   Jam 20 vjeqare

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: