pershendetje

pershendetje

pershendetje
Kam 3 vite qe nuk kam pasur mardhenie,dhe kam rifilluar muajin e fundit.Problemi eshte qe nuk me kan ardhur mujoret muajin e fundit.Kam bere testin e shtatezanis dhe me ka dalur negativ.Nuk kam pasur vonime te cikleve kurr me pare me shume se 2-3 dite,tash jam 2 jave me vonese

         

Një koment për “pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse testi është negativ,nuk mundeni të jeni shtatëzanë.Por nëse vonesa është dy jave,vizito Gjinekologun për të parë shkakun ,Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: