Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje jam nje djal 31 vjec nuk kam kryer asnjiher mardhenie seksuale para pak ditesh tentova te shkoj me nje femer por problemi esht se nuk me ngrihet penisi kam shum terheqe ndaj femrave por nk arrij ne ate faz qe te kryej mardhenje nga problemi qe citova me siper.faleminderit per mirkuptimin.

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Ne baze te pershkrimit Tuaj ju vuani nga impotenca e cila paraqet pamundesi te arritjes dhe mbajtjes se erekcionit te mjaftueshem per te arritur kenaqesine seksuale. Me intereson ta di a i keni prezente ereksionet e mengjesit.

    Ka shume Shkaktare te cilet mund te shkaktojne impotencen.

    Shkaktaret me te shpeshte mund te jene semundjet e eneve te gjakut, semundja e sheqerit, tensioni i larte i gjakut, obeziteti (mbipesha), jeta pasive, konsumimi i tepert i alkoolit dhe duhanit apo semundjet e vet penisit ose ne rast se nuk ju terheq partneri seksual. Ju duhet fillimisht te kryeni analizat komplete laboratorike perfshire dhe analizat e Glikemise, Holesterolit dhe Trigliceridet.

    Sa i perket sherimit ekzistojne shume opsione qofte preparate bimore (natyrale) si tbl.: Vital Man, Maca, Catuaba bark, Kumbulla Afrikane, Elixir ose inhibitoret e fosfodiesterazes (Sildenafil), e te qrregullimet psiqike, stresi, frika nga deshtimi etj. ju kisha preferu nje vizite te Psikiatri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: