pershendetje..

pershendetje..

pershendetje..jam nje vajze 16 vjec..dhe para 1 jave kam kryer marrdhenie seksuale ..dhe i dashuri nk perdori prezervativ..dhe kam frik se km ngelur shtatzene ..kam dhimbje ne fund te bargut..jam shum e shqetsuar..cfare duhet te bej

         

Një koment për “pershendetje..”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk do të thotë të keni trazime të tilla dhe të mendoni që jeni shtatëzanë. Ju sygjeroj ta pritni ciklin dhe nëse keni vonesë , e bani një test shtatëzanie .. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: