pershendetje

pershendetje

pershendetje jam 18 vjec dhe ndihem shume keq , kam 1 lemsh te madh ne stomak ,dhimbje koke,ndihem i pa filuqishem dhe skam deshir per te bere asgje , nuk me pelqen asgje nga kjo bote , kam filluar te kem dhe probleme me humorin ndiej vetem ndjenja merzie , me duket e gjithe bota bardhezi dhe nuk mundem dot te jem njeri normal shqeror dhe social nuk po mbaj dot asnje shok dhe as nuk pp bej dot shoqeri ndihem shume i vetmuar dhe i pashprese dhe kjo ka 3 vite qe me ndodh nuk mundem dot ta duroj me

         

Një koment për “pershendetje”

 1. Erduan Kllobucishta says:

  Pershendetje!
  Pa mare parasysh se cfare gjendje je, duhet te kuptosh qe te krijosh nje lidhje te fuqishme me
  veten, dhe ti premtosh vetes qe te mos e humbesh kontrollin pa mare parasysh se cfare do ndodh.
  Duhet te dalesh nga zona jote e komfortit dhe te fillosh te shikosh boten nga nje perspektive
  tjeter, nga bota e te parit gjerat ne dobi tenden.

  Cdo te mire,
  Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: