Pershendetje !

Pershendetje !

Pershendetje !
Jam vajze beqare 22 vjec , skom pas asnjher probleme me cikel . Ndersa shqetsimi jem osht tani se e kom pas ciklin me 01.01 pastaj 27.01 ,dhe cilli fundit me07,03 she deri sot jooooo !! Me shqetson kjo se per cfar arsye , para 5-6 muajve kam pas cdo lloj analize me i bo se a i kam mire prej analizava gjakut e deri te ato hormonale kejt eshte ne rrehull

         

Një koment për “Pershendetje !”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju rekomnadoj ta vizitoni Gjinekolougn që me egaminim ta verifikoj shkakun e këti qregullimi.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: