Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje, Deshta te ju pys un jam e fejuar i fejuari esht ne gjermani sa her te vjen qe kena mardhenje nuk pastromi meniher vetem fshihna me paloma te lagura , e mengjes pastrona a ka mundesi me pas naj infeksion a diqka?

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Infeksionet verifikohen me simptome dhe me egzaminim ,ndërsa mbajtja e higjienes është individuale.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: