Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje,kam problem me kercijen e nofulles me se shumti ne mengjes dhe nganjeher ngec dhe nuk mun ta hap deri ne 2-3 cm qfar duht boj

         

3 komente për “Pershendetje”

 1. Anita says:

  Edhe un te njejtin problem kam. Me kan then te shkoj tek nje dentist specialist.

 2. Devis says:

  Pershendetje!
  Ka disa arsye per kercitjen e nofulles dhe kufizimin ne hapjen e gojes.Nese kercitja eshte ne fillim te hapjes se gojes nuk eshte dicka per tu shqetesuar por perseri do ju rekomandoja te shkonit te specialisti, ndersa nese kercitja eshte ne fund te hapjes se gojes duhet te shkoni urgjentisht te specialisti pasi mund te demtoni ne menyre te vazhdueshme kondilin e nofulles tuaj.

 3. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

  Ju preferoj te konsultoheni me kirurgun macilofacial, mos eshte ne pyetje ndonje disproporcion anatomik i nofullave apo ndonje problem tjeter. Nese ke stres apo frige e ndonje problem tjeter sentimental, konsultoje psikologun e psikiatrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: