Pershendetje.

Pershendetje.

Pershendetje. Ju falenderojmi shum per ndihmen dhe perkrahjen qe na jepeni gjdo dit po hi ne tem un kom pas ragim ankthi 2 muaj por kur jom shku tek psigologu ma ka shqaru edhe mi ka jep ilaqet e por un nuk i kom perdoro pasi qe prej qe kom fol me psigologun qithqka ishte mir kan kaluar 3 muaj tani qito ditet e fundit filloj gjyksi te me shtrengoj jo aq shum dhe frymarja mu ngushtua po ashtu kur flejsha nuk kisha as nje problem veton gjat dites kani here nihna mir kanihere jo dua ta di se a mundet te jet nga ankthi se para se mem ndodh me ka goditur topi ne gjyks ama nuk kom pas kurfar reakimi.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: