pershendetje..

pershendetje..

pershendetje..
jam 26 vjeq kam problème me frymarrje nuk mund te ngopem frym. tek mjeku skam qen

         

Një koment për “pershendetje..”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te lajmeroheni te mjeku i juaj per ekzaminim dhe bisede te sinqerte, nese ke probleme ti sqarosh me te e me vehten.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: