Pershendetje.

Pershendetje.

Pershendetje.Jam 17 vjec. Per nje kohe te gjate kam disa probleme te caktuara shendetsore.Si fillim kam probleme me gjakderdhje nga zorra e trash(kam qene ne vizite ,analizat mire kan dal ). Qe 4 muaj kam humbje oreksi kam rene ne peshe.Si dhe kam marramendje dhe veshtiresi ne frymarrje gati cdo dite,analizat per imunitet mkan dal me vlera te ulta por jo jasht normales.Nuk po mundem te di se ku qendron problemi deshta nje pergjigje nga ju.

         

Një koment për “Pershendetje.”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mund te keni probleme me hemoroidet e mbrendshme, nga gjakderdhja kronike mund te bini ne anemi. Konsultoje mjekun tend dhe gastroenterologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: