This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Thu Jan 23 5:19:59 2020 / +0000 GMT

Përshëndetje


Përshëndetje Une jam  27 vjeç, arsyeja që po ju shkruaj është, për 2 vjet e gjys kam pasur një lidhje me një vajzë, por mbas kësaj koha un ndam ose me sakt me la, sot u bën 6 muaj që jemi ndar por problemi qëndron se gjat kësaj kohe ne kishim pak kontakt dhe nuk ndjeja shum mungesën e saj por u bën 2 jav që zbulova që ajo dilte me dike tjetër dhe kur ja thash me beri block në çdo lloj mënyre, dhe që atë dit un ndjehem shum keq mdth nuk arrij ta heq nga mendja për asnji sekondë, dhe nuk kam deshir për asgjë, jam ber agresiv jam shum I ren posht moralisht dmth e ndjej veten shum sepse nuk arrij ta heq nga mendja këtë person dhe kjo kaq dashuria ime pardhe personi par qe kam dashur çmendurisht dhe me shpirt, problemi është se dua ta heq nga mendja dhe realisht po kërkoj ndihmë si mundet te shërohet kjo së s'po me bën mir as mua diçka e till
Faleminderit.
Post date: 2019-02-20 10:10:38
Post date GMT: 2019-02-20 10:10:38
Post modified date: 2019-02-20 10:10:38
Post modified date GMT: 2019-02-20 10:10:38
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com