Përshëndetje

Përshëndetje

Përshëndetje Une jam  27 vjeç, arsyeja që po ju shkruaj është, për 2 vjet e gjys kam pasur një lidhje me një vajzë, por mbas kësaj koha un ndam ose me sakt me la, sot u bën 6 muaj që jemi ndar por problemi qëndron se gjat kësaj kohe ne kishim pak kontakt dhe nuk ndjeja shum mungesën e saj por u bën 2 jav që zbulova që ajo dilte me dike tjetër dhe kur ja thash me beri block në çdo lloj mënyre, dhe që atë dit un ndjehem shum keq mdth nuk arrij ta heq nga mendja për asnji sekondë, dhe nuk kam deshir për asgjë, jam ber agresiv jam shum I ren posht moralisht dmth e ndjej veten shum sepse nuk arrij ta heq nga mendja këtë person dhe kjo kaq dashuria ime pardhe personi par qe kam dashur çmendurisht dhe me shpirt, problemi është se dua ta heq nga mendja dhe realisht po kërkoj ndihmë si mundet te shërohet kjo së s’po me bën mir as mua diçka e till
Faleminderit.

         

2 komente për “Përshëndetje”

 1. Beni says:

  Shoku, me kohe kalojn gjitha gjerat, nese ajo ka dalur me tjeterkend menjehere pas ndarjes, atehere i bie qe ska.pas shume dashuri ne ty, tash a ja vlen me u merzit shume per ta. Jo. Ti qenke djal i ri, jeten perpara, do e gjesh nje super vajze qe do te bej te lumtur, E di qe per monetin je keq e i merzitur e thua vall a do kaloj kjo, por me kohe do i kalosh gjitha keto, koha eshte sherusi me i madh i gjerave. Gjitha te mirat!

 2. Ana says:

  Merru me ndonje gje të dobishme do të
  Harrosh shumë shpejt
  Sport
  Lexim apo ndonjë gjë tjetër

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: