Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje jam nje vajz 19 vjeqare dhe desha tju pys koka me dhemb dyqysh me heret kom pas si koqit mbrapa kokes kur dilsha psh shkojsha dikun udhes mkapke po tani mu nalke e kom bo fotografim mandej qafen kah viti2016 po tani mka kalu veqkaniher um kapke po qetash dyqysh mu ka mpi krejt edhe knej ka balli dyqysh nuk e di pse apet mu ka kthy edhe npesh kom ra pak dyqysh e kom mendu depresionin vet e qe nga tetori mdhem tash pe vrej qe mu ka bo e padurushme dhimta faleminderit paraprakisht e pres pergjigjen

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Duhet te konsultohesh me mjekun tend prap. Ndoshta duhet edhe te beni terapi fizikale. Konsultoje edhe neurologun. Perdor Aspirin apo Diklofen per dhembje

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: