This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Mon Sep 16 6:53:17 2019 / +0000 GMT

pershendetje


Pershendetjee deshtaa me ju pyt per menstruacionet nuk me kan ardhur qe 1 muj e gjysem heren e fundit 2 dit mbas ciklit kam pirë nje kontraceptiv oral aa kaa mundsi te ket ndiku ne qrregullim te menstruacionev sepse edhe balli me eshte bër puqrra,shtatezen nuk jam sepse e kam ber testin me ka dal negativ dhe kam lexuar qe 2 3 dit menjeher mbas ciklit nuk ka fare mundesit per shtatzani,qfar hapa duhet me perdor per me më ardh menstruacionet.
Post date: 2019-02-19 20:37:59
Post date GMT: 2019-02-19 20:37:59
Post modified date: 2019-02-19 20:37:59
Post modified date GMT: 2019-02-19 20:37:59
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com