pershendetje

pershendetje

Pershendetjee deshtaa me ju pyt per menstruacionet nuk me kan ardhur qe 1 muj e gjysem heren e fundit 2 dit mbas ciklit kam pirë nje kontraceptiv oral aa kaa mundsi te ket ndiku ne qrregullim te menstruacionev sepse edhe balli me eshte bër puqrra,shtatezen nuk jam sepse e kam ber testin me ka dal negativ dhe kam lexuar qe 2 3 dit menjeher mbas ciklit nuk ka fare mundesit per shtatzani,qfar hapa duhet me perdor per me më ardh menstruacionet.

         

Një koment për “pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Vështirë ndodhë shtatzania menjëherë pas ciklit menstrual,a kontracpcioni emergjentka mundësi me qregulluar ciklin.Vizito Gjinekologun për ordinim terapie pas vizites.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: