Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje desha te konsultohesha me ju dhe te me tregoni cila eshte rruga me e duhur , jam e fejuar qe 4 vite me nje djal dhe gjithqka shkoi mir deri para 1 vit e gjysme si gjdo qift qe ne fillim ja qojn.shum mir sbashku edhe ne njesoj bile se kam mendu najher qe vjen dita deri ketu kemi qene aq te lumtur dhe te permbushur me njeri tjetrin tpakten un per vete po. Deri para 1 viti e gjysme sic thash filluan disa keqkuptime ai filloi te ndryshoi tmerrsisht me pare nuk i interesonte per shoqerin ose per gjera tjera perpos meje filloi pastaj te dilte me shok dhe tere kohes i.gjeja ndonje gabim dhe e kam falur disa her derisa me tha qe kam gabu vetem ksaj here ndodhi me nuk do ndodh asgje mu betua dhe prap sa vjen ne pushim sepse punon jashte shtetit se pari gjen arsye te dal me.shok ti kushtoj me shum koh shoqeris dhe te beje budallalliqe tw kota me ta pastaj diku jam un aty dhe tani gjdo her i gjej jo nje bised ose nje numer te panjohur me ka genjyer shum here dhe nuk kam shum besim sa e falja ne vend qe te permirsohet po ben te njejtat gjera dua te di a jam.une gabim mos ndoshta po i le shum pak hapsire apo ndoshta ka ndonje tjeter dhe nuk do te duket qfar me sugjeroni sepse po vendosi te ndahem perfundimisht dhe mendoj qe nuk vazhdoj tutje per te ndertuar familje me te sepse me duket se po me injoron ne shumicen e kohes. Shpresoj te jem e kuptueshme dhe te marr pergjigjen e duhur.

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Anonymous says:

    Pershendetje e dashur,e kuptoj situaten ne te cilen je,nuk eshte e leht, para se te marresh nje vendim per largim shfrytezoj te gjitha mundesit,bisedo haptas per gjithqka qe nuk pajtohesh me te dhe beja me dije se nuk mund te vazhdosh kshty dhe degjoje qka po thot. duhesh ti sqaroj gjanat para se te krijosh familje me te,jeta eshte e gjat,nese ne fillim ka qen gjithqka mir shikojeni bashk qka nuk po shkon me.Te lutem mos shpreso qe pas matese se do te ndryshoj, mumd te behet vetem me keq.
    gjitha te mirat.

    .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: