pershendetje

pershendetje

pershendetje .. kam nje shqetesim ne zoren e trash me ka dal nje puçer ne fillim te zores po shpesh her me acarohet dhe me kruhet gjat acarimit krijon enjtje .. e njejta gje me perseritet shpesh her… a mund te me jepni nje pergjigje ju lutem .?

         

Një koment për “pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Me siguri jane ne pyetje hemoroidet e jashtme. Konsultoje mjekun e juaj dhe gastroenterologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: