Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje
Jam 23 vjeq dhe jam shum e dobet 47kg. 160 e gjate.
Kam provuar qe nga mosha 18 vjeq pothuajse gjithqka per tr shtuar pesh dhe sme ka ndihmuar asgje.Une jetoj jasht nuk jetoj ne Kosove,dhe ketu me kan ber analizat me kan dale te gjitha ne rregull.
Ketu me Than se arsyeja eshte se edhe prinderit e mi jane te dobet gjuthashtu vellau dhe 2 motrat jane poashtu te dobet.
Ne Kosove per pushim ne dhjetor 2018 ndegjova nga nje shoqe qe kishte perdor Sipraktin dhe Dekort dhe ka shtuar 8kg per 1 muaj.
Nuk i bleva se pari hyra ne faqen tuaj per t’lexuar.
T’ju them te drejten komentet ishin 50% 50%
Disa thone se nuk ben dem,disa thone se eshte i demshem.
Pyta edhe nje kojshike qe eshte farmaciste me tha nuk jan per shtim peshe jan per alergjie por te shtojne pesh
Nese do qe tmos humb pesha e fituar nerprej ngadale 1 dit po 1 dit jo
Por me te vertet 47kg nuk ke as vullnet per asgje Kur e sheh veten aq te dobet.
Me 03. JANAR porosita shoqen time te mi blej dhe te mi dergoj nga Kosova.
I perdora 3 jave shtova 2.5 kg
Per te vertetuar se a ka efekte ansore i nderpreva pas 3 jave…
Ka kaluar 1 muaj dhe jam shume mir. Apetiti me ka mbetur dhe kg nuk i humba jam 50kg

JU LUTEM ATA QE E KAN PERDOR DHE JU KA SHTUAR NE PESH ME TREGONI SE A VEN ME PERDOR 2 HER NE DITJE?
E sa per nderprerje e ndaloj dal nga dal qe tmos kem efekte ansore.
Ju flm.

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Keni kujdes me perdorimin e preparateve hormonale e pijeve energjike. Konsultoje mjekun tend. Perdor sa me teper ushqim kualitativ, peme e perime. Cdo ptreparat duhet te percaktohet e dozohet nga mjeket perkates.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: