pershendetje

pershendetje

pershendetje me falni per shqetesimin , sot isha bera nje eko dhe mora vesh se kam mitren ne form zemre doktoresha me tha se nuk duhet te behem merak per kte gje ju lutem dua nje pergjigjje te sinqert nga ju a ka naj prb kjo lloj forme.gjithashtu do doja dhe nje keshill per te mbetur shtatezen se kam tentuar disa muaj por asgje ju lutem se jam sh e fiksuar per femij ,ju faleminderit qe na keni mundesuar nje komunikim

         

3 komente për “pershendetje”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Zakonisht ngelet shtatëzanë edhe me këtë formë të mitres,por nëse nuk ngel shtatëzanë për shkak saj,korigjini i saj bëhet pa problem. Dr Premtimi

  1. pershendetje says:

   Shume faleminderit per pergjigjjen doktor ju falenderoj jashte mase do doja nje keshill nga ju per te mbetur shtatezen un jam 23 vjec e ka muaj qe tentoj te mbes shtatezen por ska funksionuar

   1. admin says:

    Pershendetje,
    Faleminderit qe na keni shkruar.
    Per te marre pergjigje ne pyetjen tuaj, duhet te shkruani tek rubrika “Pyet Ekspertin” e jo ne koment, pasi vetem ne kete menyre pyetja do ti dergohet ekspertit perkates.
    Gjitha te mirat,
    Stafi Nukjevet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: