Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje edhe un po e perjetoj ket gjendje qe 4 muaj vuaj nga Panikattack ne fillim muajin e par kam qen shum keq sepse nuk edisha as qka kom dhe nuk i tregojsha askujt dhe pas nje kohe bisedova me nje shoqe dhe itregova krejt se qysh ndihem ajo me tha mos u frikso sepse edhe burri i saj kishte qen keshtu dhe fillova te qetsohem por tash ndihem ma mir me shendet por mendimet dhe vesveset e kqija ikam ende ne kok po ashtu kam frik nga vdekja dhe nuk mundem te flej por mua me kan ndihmu shum lutjet te allahu dhe namazi i fali 5 vaktet dhe lexoj kuran kjo ju kisha propozu te gjithve se ju ndihmon shum kush esht ne ket gjendje tek un ka fillu kom pas shum ngarkes tmdhe me nje transfer jom transferu prej nje vendi ne vend tjeter ne gjermani kshtu qe lodhja shtresi mkan mundu shum dhe ikam 4 fmi ngarkes te fmive termine kshtu qe e pash veten qe smundem me dhe nje nat mbremje mu nal fryma mu mershin met sum majshin kembet dhe shkova ne spital aty afer me mbajten deri ne mengjes dhe me liruan me dulen te gjitha analozat nrregull kam ber dhe sdisa kontrolla tjera por te gjith me thojn se jam mir por prap kam nje pershtypje te keqe nje frik ne vete!ju pershendes te gjithve!

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: