Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje i kam 21 vjet problemi im eshte qe jam shum nenpesh ma heret i kom pas 58kg po edhe jam shum e gjate e tash ne nentor i kam pas provimet e fundit edhe tani diplomimin kom pas shum stres as buka nuk mu ka hanger hiq edhe kom ra shum tash edhe pse po ha hiq spo ka efekt as 50kg nuk i kom tash spo di qka me bo me shtu pesh mu ka bo edhe kompleks spo muj me kqyr veten ne pasqyre se katastrof

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Per te shtuar peshe duhet te hani tri vaktet kryesore te ushqimit. Sidomos ne mengjes te hani mire, e ne mes shujtave te konsumoni fruta ne menyre qe organizmi te ushqehet me materie ushqyese te nevojshme per organizmin dhe vitamina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: