Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje jam 25 vjeq jetoj ne Angli kam probleme me penisin djegie mbrendshme dhe rrethi afer majes lekura mu ka zbardh dhe rrudhe me raste dhe me there kam ber analizat dhe me thojn anailizat kan dal mire mirpo vazhdon akoma kjo djegie me pat ndodh ne shqiperi me than ke Infeksion mora krem dhe me kaloj tani ktu kam provu krem nuk ma ka kalu ka qysh ne shtator qe ka vazhdu lol histori me raste me pushon por kur bej seks apo kur del sperma me.kap djegie perseri shpresoj te mar nje pergjigje te sakte

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Ju qenkeni larg vendlindjes, dhe edhe nese ju shkruaj terapi nuk ua japin pa reqete te mjekut ne Angli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: