Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje, fillimisht kisha dasht me tregu qe shum shpesh kom dhimbje te kokes edhe ndodh qe nuk mkalon dy-tri dit, nuk kom orar t caktun t gjumit po as ushqim t rregullt nuk kom. Jom 18 vjet jom e virgjer kom shum stres e shum ankth shpesh mkap edhe naj panik nuk muj mu koncentru me ni sen, me ni fjal mflen truni. Kom shtu edhe pesh edhe jom tip i mbyllt nuk muj mi fol problemet e mia me kerkon as met familjes e as me shoqe, prej frikes se dikush om ngon veq mem paragjyku e kundershtu e jo mem kuptu. Nihna shum nervoz, shpesh kaj, e kaniher nihna shum bosh.

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Filimisht ju rekomandoj te beni T3,T4, TSH dhe rezultatet te komentohen nga mjeku juaj familjar.Do te te ndihmonte edhe takimi me psikologun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: