Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje kur kam qen ne moshen 10 ose11 vjecare pa dashje duke u munduar ta pastroj ne menyr me te mire vaginen pas kryerjes se nevojes se vogel pasi i kam veshur brekt i kam par me plot gjak.
Tani kam 17 vjec dhe pytje ime esht a jam akoma e virgjer?
Dua te theksoj se ne at koh skam hyr ne pupertet.

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Për largim të dilemës,vizito Gjinekologun. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: