Pershendetje!

Pershendetje!

Pershendetje! Jam 19 vjeç.Kam nje shqetesim per ciklin menstrual.Prej fillimit te muajit dhjetor deri tani kam pas ciklin menstrual 3 here,dmth nje distanc kohore prej 15 ditesh ose me pak.Ne fakt kam lexuar se cikli i vonuar paraqet me shume rrezik mirepo un perseri po shqetesohem dhe do kisha dashur nje mendim nga ju se cilat jane shkaqet e kesaj dhe a me preferoni vizit tek gjinekologu.Gjithe te mirat!

         

Një koment për “Pershendetje!”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Gjithsesi ta vizitoni Gjinekologun për të pa shkakun dhe normal të trajtoheni më pas.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: