Pershendetje.

Pershendetje.

Pershendetje. Doja nje keshill nga ju sepse ne trupin e penisit dhe deri te koka me esht ber me pucrra dhe me kruhen shum kam nja 2 dit dha Jam i shqetesuar shum

         

Një koment për “Pershendetje.”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni pasur edhe me heret keso ndryshime ne lekure te penisit. Skuqja dhe kruarja e lekures se penisit dhe skrotumit mund te jete nga shume shkaktare qoft nga bakteriet, viruset dhe sidomos infeksionet me kerpudha te cilat shkaktojne kruarjen dhe skuqjen e lekures se penisit. Ju kisha keshillu qe te keni kujdes ne higjienen e trupit, te veshni rroba pambuku, ti ikni ushqimeve pikante (djegesa) dhe me melmesa, te mos konsumoni alkool dhe pije te gazuara dhe herepashere te perdorni yndyrna me permbajtje kunder infeksionit me kerpudha (prsh. Travazol yndyre 2 here ne dite disa dite) dhe preparate vitaminoze qe do te ju ndihmon ne eliminimin e ndryshimeve te pershkruara. Nese nuk ju ndihmojn keto keshilla eshte mire qe gjithsesi te lajmeroheni perseri per vizite te Urologu dhe Dermatologu per diagnostifikim dhe tretman definitiv sepse eshte e pamundur qe te ju ndihmoj me teper pa ju vizitu.

Leave a Reply to Shkelzen Elezaj - Urolog Cancel reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: