Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje
Deshta te ju pyes kam nje histori ku kam bashke jetuar 6 vite me nje vajze une shume e kam dashur ate mirepo ne fund ajo me tradhetoi dhe ne u ndame. Sapo jam ndare familja ime me beri presion qe te fejohem me nje vajze tjeter dhe une pranova qe te fejohem jam i fejuar tashme nje vit mirepo une nuk kam ndier asgje per te edhe pse kam deshir ti jap asaj dashurin sepse ajo me do shume mua. Ne fillim gjat seksit mir ishte por nuk e kam ndier edhe shum por tash ket koh te fundit nuk mundem ta perfundoj ate te timen nuk e di perse a mund te me keshilloni ju lutem te me pergjigjeni faleminderit per mirekurpim

         

2 komente për “Pershendetje”

 1. Erduan Kllobucishta says:

  Pershendetje!
  Ekziston dhe e ashtuquajtur ndarje! Nese nuk je i lumtur dhe nuk do te vazhdosh pa ndjesi ajo eshte e fundit. Por te
  kisha sugjeruar qe bej nje test, nje ekspertiment. Luaje rolin e nje te dashuruari per 30 dite. Nuk ka nevoje te ndjesh
  dashurine, thjesht luaj rolin sikur je I dashuruar dhe sikur I ke falur gjithcka asaj. Mundohu qe per kete periudhe ti
  perkushtosh Kohen asaj dhe te perqendrohesh tek gjerat e mira qe ajo i ka. Shiko pas nje muaj se cfare do ndodh! Mos
  harro te na shkruash per te pare rezultatet e ketij eksperimenti!
  Cdo te mire,
  Erduani

 2. R says:

  Kam haruar te cek se te fejuaren e kam nga Kosova ndersa une jam jasht Kosove

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: