Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje të nderuar e ndeje veten ne hall te madh disadite para provimeve me kap si panik e madhe se nuk kam mi kalu provimet dhe deshtoje, sa do qe pregaditana prap skam guxim me shku me hy ne provim , ja kam mar vetit inat po du me ndryshu me heke kete gjest qe po mdodh, qaq keq jame sa qe po bi edhe ne dyshek si me kon semut .

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: