Nukjevet
http://nukjevet.net/pytjet/pershendetje-136/
Export date: Tue Aug 20 8:02:17 2019 / +0000 GMT

Pershendetje ..


Pershendetje .. jam nje 26 vjeqare kam si shqetesim xhelozin ... une mundohem ta kontrolloj veten por ne situata te pa caktuara ndodh qe smund ta kontrolloj veten dhe pse bashkeshorti im nuk me jep as nje lloj arsye te jem xheloze ... mendoj qe jam duke kaluae ne nje kriz ju lutem te me rekomandoni diqka jam totalisht duke e humbur bashkeshortin aj nuk po mun mem duru
Post date: 2018-11-08 11:50:54
Post date GMT: 2018-11-08 11:50:54

Post modified date: 2018-11-08 11:50:54
Post modified date GMT: 2018-11-08 11:50:54

Export date: Tue Aug 20 8:02:17 2019 / +0000 GMT
This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export of Post and Page has been powered by [ Universal Post Manager ] plugin from www.ProfProjects.com