Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje, jam nje vajz 21 vjeqare dhe disa her me ndodh qe nuk kam forc kam ndjenj sikur me villet dhe disa her marrje mendsh , cka mund te jet

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Lajmerohu te mjeku per ekzaminim rutinor, tensioni i gjakut, ndoshta edhe analizat elementare laboratorike do te ishte mire ti beni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: