Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje, jam nje dal 23 vjec dhe ndonjeher rrall me del nje lend e trash e bardh nga penisi i ngjashem me spermatozidin , perben ndonje problem kjo gje? Falemnderit

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni pasur koheve te fundit marredhenie seksuale te pambrojtura. Fillimisht ju kisha preferu te kryeni strishon uretrale, testin ne Klamidie, Ureaplazma dhe Mikoplazma dhe ne baze te rezultateve mund te vendosim se a keni nevoje per terapi eventuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: