Pershendetje..

Pershendetje..

Pershendetje..kam disa flluska te bardha ne pjesen e poshte te penisit dhe vashdojne deri siper….po aahtu me kan dal disa pucrra te vogla tek pjesa qe ndahet koka me pjesen tjeter…..ju jutem me thoni cfar mund te jete….ka rreth 3-4 muaj qe me kan dal…..krruajtje nuk kam

         

Një koment për “Pershendetje..”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    A keni pasur edhe me heret keso ndryshime ne lekure te penisit. Ndryshimet e lekures se penisit dhe skrotumit mund te jene nga shume shkaktare qoft nga bakteriet, viruset, kerpudhat, alergjenet e ndryshem etj. Ju kisha keshillu qe te keni kujdes ne higjienen e trupit, mos ti “shtrydhni”, te veshni rroba pambuku, ti ikni ushqimeve pikante (djegesa) dhe me melmesa, te mos konsumoni alkool dhe pije te gazuara. Nese nuk ju ndihmojne keto keshilla, eshte mire qe gjithsesi te lajmeroheni per vizite te Urologu ose Dermatologu per diagnostifikim dhe tretman definitiv sepse eshte e pamundur qe te ju ndihmoj me teper pa ju vizitu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: