Pershendetje

Pershendetje

Pershendetje Jam shtatzane ne javen e 5 dhe sot verejta pak gjak por shum shum pak e deshta te dij a asht normale apo jo. Dua te theksoj se ne mengjes pata mardhenie me burrin e a mund te jet qe ndoshta jam lenduar e mka qit pak gjak ju lutem ktheni pergjigje sa ma shpejt se u bera shum merak

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi që të keni atë gajkëderdhje edhe nga marrëdhënja sexuale.Ju rekonmadoj ta vizitoni Gjinekologun.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: