pershendetj kisha mardhenie per her te par

pershendetj kisha mardhenie per her te par

pershendetj kisha mardhenie per her te par para disa diteve dhe nuk kisha dhimbje as gjak, dhe gjithashtu dua te di se a mund te mbetesh shtatzene nese hyn brenda nje sasi e vogel sperme? ju lutem me ktheni pergjigjje.

         

Një koment për “pershendetj kisha mardhenie per her te par”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ju ka mundësi që keni himenin elastik i cili nuk gjakëderdhë gajtë aktit të parë sexual.Sa i përket sasisë së spermës per shtatëzani ,nese vlerat i ka normale dhe ju jeni në ovulacion,nuk ka nevojë me qenë sasi e madhë. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: