pershendetj ….

pershendetj ….

pershendetj ….Pas 10 ditve me ba testin e shtatzanis a tregon qe a je shtatzan a jo
tlutem me tregoni

         

3 komente për “pershendetj ….”

 1. Adea says:

  Peshendetje e dashur.
  Une sa her qe kam bere test shtatzanie ka qen i sakt.
  Kur me dilke qe sjam,nuk isha me te vertet
  Nje here me doli 2 vija , e para e plot dhe e dyta ishte shume vije e leht ,isha shtatzene tani kam nje vajze.

  1. Edaaaa says:

   shum faleminderit e dashur e qofsh e lumtur gjithmon

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Nëse keni vonesë të ciklit menstrual më shumë se 10 ditë,testi tregon shtatëzanë. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: