Pershendetje

Pershendetje

pershendetje doja te dija nqs ka rezik per nji shtatzani nqs kryen mardhenie duke perdorur masa por masa ngel brenda teje gjat aktit dhe sapo e kup nuk vazhdon me

         

Një koment për “Pershendetje”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Me sa kuptova une kondomi ka ngelur mbrenda ne vaginë.Nëse është me ejakulat ka mundësi për shtatëzani.Nese nuk e kam kutuar mire,parashtroni pyetjen me kjarte.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: