Pershendejte

Pershendejte

Pershendejte une nuk Po ndihna mir aspak Po behem nrw per gjera shum t vogla shum po e teproj me disa gjera Po perdori dhun prej nrw ju lutem me ndihmoni nuk edi as qka jam duke ber😭😭
Prej se kam fillu kl se 10 ka fillu ky problem nuk edi as vet se pse
Nese du diqka dhe nuk e marr eshte diqka qe me shqetson shum dhe nrw behem dhe nuk mund ta kontrolloj veten perdori dhun te njerzt e afert 😑Jam munduar shum per ta ndaluar veten nuk edi pse spo mundem asnjeher 😓

         

Një koment për “Pershendejte”

  1. Erduan Kllobucishta says:

    Pershendetje
    Se pari duhet te kuptosh se cilat jane ato gjera qe me verte ju shqetesojne. Nese mendon se duhet ti shkruash ne nje flete mund ta besh. Shiko shqetesimet dhe pengesat q eke ne jeten tende qe te ben te jesh kaq agresive. E kuptoj se puberteti e luan rolin e vet, por kjo kerkon kohe dhe kontroll te vetes. Mundohu qe kete energji negative ta kanalizosh me dicka tjeter, me ndonje aktivitet apo sport qe ju pelqen.
    Cdo te mire,
    Erduani

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: