Pershendejte

Pershendejte

Pershendejte,une e kom pas ni lidhje 2 muj ka zgjat edhe e pata fillu kete lidhje se pata pas presion nga ana e ish te dashurit per me pranu edhe nga ana e shoqeris e familjes se mthojshin qysh me i bo 22 vjet pa pas asniher te dashur,edhe pranova edhe pse dashni per ta skom ndje,sa jom kan nlidhje mendojsha edhe thojsha esht ma mir neser me perfundu po tnesermen mthojke aj diqka edhe mu mvike keq ,nji arsye qe se kom dasht u kan qe eshte ne fshat edhe un e qytetit se familja jem se kishin pranu ata,po qat ktynev dy mujve qka po mpengon mas shumti u kan se i kemi pas do sms per fantazit seksuale edhe aj me thojke qe kom qef me te ndegju duke fol pist edhe un pata pranu edhe pata fol ama un sjom asi tipi kurr se di qysh e pata pranu ni gje te tille,kjo ka ndodh vetem nje here ama jom shum pizhman,tnesermen kur kemi dal aj ka fillu prap edhe i kom than qe smujm me man ma bashk,tash jom me nje lidhje tjeter edhe i kom tregu per lidhjen e meparshme aj e ka pranu kit gje shume leht po problemi esht se po kom frik mos po e kupton per ato bisedat qe i kemi pas,edhe pse mardhenje seksuale skem pas asniher ,a mendoni qe duhet me i tregu se po mendoj mos po ja boj te padrejt ,un shummmm i kom ra pizhmon per ata fjal qe i kom shkru sa cdo dit po qaj edhe shpesh po mshkon mendja me e lan te dashurin tim veq prej frikes se mos po kupton dicka .Flm shume qe pergjigjeni edhe pergjigje kisha dasht me pranu nga cdonjeri qe e lexon kete.flm

         

2 komente për “Pershendejte”

 1. Erduan Kllobucishta says:

  Pershendetje!
  Nese i ke dhene fund pjeses se lidhjes me te ske nevoje te shqetesohesh me. Ke folur cfare ke
  folur thjeshte fshiji mesazhet dhe nese te kercenon me ato mesazhe atehere tregoji te dashurin
  tend aktual se nuk ke te besh me me ate person dhe qe sdo te ndegjosh me per te. Duhet ta
  pranosh qe ajo qe ke fol sduhet te te pengoj per te ardhmen.
  Cdo te mire,
  Erduani

 2. Anonymous says:

  Flm shume Erduan ama spo muj me harry gjithmon po me rrin mendja atje edhe sidomls kur flitet per kto femrat e pamoralta qe jom po mendoj qe edhe un jom nja prej tynev,veq per shkak te ktynev mesazhev .Po ndihem shum keq me veten,

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: