Pershendejte

Pershendejte

Pershendejte, desha te ju pyes aka mundesi gjatë mardhenjes se par seksuale me deportu penisi me lehtsi ne vagin dhe mos me pas gjakderdhhe,ju lutem me informoni jam shum i brengosu edhe pse femrat prej betohet si ska pas mardhenje mirpo shejat pe tregojn te kunderten aka mundesi me verifiku te gjinekolgia

         

Një koment për “Pershendejte”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Ka mundësi të mungoj gjakëderdhja gjatë aktit të parë sexual,dhe arsyeja mundet me qenë himeni elastik.Normal tek Gjinekologu mundet të verifikohen gjendjet e tilla.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: