pershendefje ja 31 vjeq

pershendefje ja 31 vjeq

pershendefje ja 31 vjeq po kam probleme me mestracione analizat e hormoneve i kam ba po mka dal nalt Prolaktina 30.28 ja tu perdore tableta Bromerong a rreegullohet me.kto tableta dhe sa esht gjasa per te betur shtatzane

         

Një koment për “pershendefje ja 31 vjeq”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Vazhdo me terapinë dhe nësa nuk keni probleme tjera,mundësitë për shtatëzani egzistojnë.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: