Perse nuk me merr zoti. Nuk e duroj dot dhimbjen

Perse nuk me merr zoti. Nuk e duroj dot dhimbjen

I lutem zotit pafund te me marre. Me dhemb shpirti. Nuk di cfare kam bere qe te perfundoj keshtu

         

Një koment për “Perse nuk me merr zoti. Nuk e duroj dot dhimbjen”

  1. admin says:

    Pershendetje e dashur,

    Faleminderit qe na ke besuar dhe je drejtuar tek ne. Te ftoj te shtosh me shume detaje rreth situates tende ne menyre qe te japim nje pergjigje sa me te pershtatshme per ty. Mundohu te qetesohesh dhe te kuptosh se te gjithe ne kalojm neper periudha te veshtira ne disa faza te jetes sone. Me kshillimin e duhur dhe vullnetin tend qdo gje do te tejkalohet shume shpejt.

    Dite te mbare,
    Stafi NukJeVet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: