per lekure

per lekure

dr allma se je a je mir une jam ni paciente e jotja merita desha te pys kam lexu ne internet me ly ftyren me vaj ulliri a ban mem tregu a muj me ly edhe sa her ne javt em ly ju faliminderit per mirkuptim je e mrekullushme tung nga merita e pres pergjigjen tujat faliminderit per mirkuptim.

         

9 komente për “per lekure”

 1. Anonymous says:

  Tung Rita,Ne jemi pare dhe ty kam pergjegjur ne pyetje dhe te pershendesDr.Allma

 2. farmacistja says:

  Pavaresisht se a aplikohet vaji i ullirit ne fytyre apo ne trup, ai do te depertoje thelle ne lekure dhe do te ofroj nje mburoje afat-gjate per te mbajtur lekure e bute dhe te ushqyer. Qofte i perdorur si krem nate apo si ushqyes ditor, ai me se miri duhet te aplikohet ne fytyre te lare. Madje, preferohet edhe uje me limon i perzier edhe me vaj ulliri per nje rifreskim te lekures. Madje, poqese perdoret edhe per floke dhe koke ai ne fakt ka efekt te dyfishte: si kondicioner dhe si largues i kruneve nga koka, e njeherit floket do te behen me te forta dhe me te shkelqyeshme.

 3. B.L says:

  Nese ke lekure te that mund ta lyesh me vaj ulliri por nese ke lekure te yndyrshme nuk do ta preferoja..

 4. rita says:

  DR.Allma je e mrekullushme faliminderit qe mu ke pergjigj ne pytje,te pershendet shum pacientja jote meriat me respekt per Dermatologen Allmen.

 5. Lola says:

  Desha te ju beje njepyetje lidhur me lekuren Time ka gjasht muj qe me janparaqitur disa puqra me trup ne pjesen e poshtme nr kuka ku disa diet me humbling dhe pastas prep me qfaqen dhe me kruhen shum me Von me fryhen ku masndej me je sin shum te forta kam per dour shum kremra mirpo nuk kan pasture sukses ju lute me ndihmoni

 6. loni says:

  prsh stafit te juaj ,,un kam nje prob me floket ,,ikam shum te yndyrshe edhe po kam prob se po me bien ,, ju drejtohem Dr se aka mundesi te me ndimoj disi ose me ndoje ilac diqka ju flm shum per mirkuptimin

 7. Endrriti says:

  Kam puqrra po i kam disa tmdha edhe kam pak shenja ne fetyr kisha pas deshir kshillen tende si te vi deri tek heqja e ktyre puqrrave dhe shenjave

 8. eduard says:

  Si ti largojme pucurrat ne fytyr kam provoar shum meenyra por nuk ka dhene rezultat ju lutem me jepni nje keshill qe te shpetoj nga kjo gjendje faleminderit per mirkuptim

 9. adelina says:

  mirdita Dr. Allma Koqinaj mu dilli me ban shum nishane ose ndrryshe pika shum krejt trup me hapen e dimrit mlargohen shum a ka sherim per heqjen e pikave 😞

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: