Perjoda me copa

Perjoda me copa

Pershendetje nukjevet un jam 17 vjec me shqetson prej ca kohesh nje problem .. Ndoshta problem nuk esht por un jame e shqetsuar… Me ka nfodhur disa here qe ditrt e fundit te perjodave si psh diten e 3 qe me bije nje cop si mish dmth me gjak herem e par qe ka ndodhur ka qen me e madhe heren e dyt pak me e vogel edhe vazhdon tr zvogrlohet esht nje gje e bezdishme si cop mishi por qe ndahet dhe kur shtypet shperbehet .. Dhimbje nuk ndjej vetem diten e par te Perjodave vdes ter diten dhe mundesisht shtrir nuk pij paracetamol apo ndonj qetsues tjeter sepse kam merak mos kam probleme me von .. Ju lutem pergjigje sa me shpejt 😊😞

         

Një koment për “Perjoda me copa”

  1. Elida Gjata says:

    Pershendetje. Nuk ka asgje per t’u shqetesuar. Eshte nje koagul ( gjak i mpiksur) qe del , nuk eshte asgje e jashtezakoneshme. Nuk ka lidhje me marrjen ose jo te qetesuesve. Gjithe te mirat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: