Periodat

Periodat

Pershendetje stafi , kam 16 dite qe ciklin e kam me vones , nuk kam pasur kurr me heret qrregullim te ciklit menstral , as vones .
Jam e martuar dhe tentoj te kem femin e pare , a ka mundesi qe jam shtatzan ? frigohem ta bej testin mendoj qe eshte akoma heret , per tpar ndonje resultat positiv .

         

Një koment për “Periodat”

  1. admin says:

    Pershendetje dhe faleminderit qe na ke shkruar.
    Te rekomandojme te besh nje test shtatezanie pasi nuk eshte heret dhe te shikoni nese jeni shtatezene apo ka ndonje arsye tjeter qe keni kete vonese.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: